Piłka ręczna Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2023/2024 w piłce ręcznej kobiet zostaną rozegrane systemem każdy z każdym (mecz + rewanż).

 

Rozgrywki zostaną wznowione w marcu 2024 r. 

 

Terminarz: 

1) UMCS Lublin – PL Lublin 10:0 walkower 

2) UP Lublin – UM Lublin 12:17 (7:9) 
UP: Kot J. (2), Bociankiewicz O., Cisło D., Hałasa A., Weber K. (1), Biegała J., Złomańczuk W., (3), Sałaciak J. (1), Nowowiejska A., Czarkowska G. (2), Boniakowska E., Nowacka P., Cebula M. (3) 
UM: Janeczek W., Ciężka A. (2), Kępowicz J. (1), Starobrat L. (1), Śmiech Z., Imasz A., Turowska E. (2), Sosik W. (3), Drygiel W., Gołda R., Pracownik O. (2), Kołodziej A. (6), Mitruczuk K., Miecznikowska A. 

3) PL Lublin – UM Lublin 0:10 walkower  

4) UMCS Lublin – UM Lublin 28:15 (11:6) 
UMCS: Owczaruk J. (1), Warias G. (2), Kuc K. (6), Chodoń N. (10), Dziuba J. (6), Dąbska J. (3), Śliwińska O., Mańko P. 
UM:
Janeczek W., Ciężka A. (3), Kępowicz J. (1), Starobrat L. (2), Śmiech Z., Imasz A., Turowska E., Sosik W., Drygiel W., Gołda R., Pracownik O., Kołodziej A. (8), Mitruczuk K. (1), Miecznikowska A. 

5) UP Lublin – PL Lublin 10:0 walkower /*

6) UMCS Lublin – UP Lublin 17:4 (7:3) 
UMCS: Osowska K. (1), Chodoń N. (1), Kuc K. (6), Dąbska J. (3), Dziuba J. (3), Owczaruk J. (3), Śliwińska O., Mańko P. 
UP: Boniakowska E., Cisło D., Hałasa A., Weber K. (1), Sałaciak J. (1), Nowacka P., Cebula M. (1), Czarkowska G. (1), Biegała J. 

Tabela:

Msc Uczelnie Mecze Bramki Punkty
1 UMCS Lublin 3 55:19 9
2 UM Lublin 3 42:40 6
3 UP Lublin 3 26:34 3
4 PL Lublin / * 3 0:30 0

* - na podstawie Regulaminu ogólnego AMWL 2023/2024, punktu XIII i podpunktu 3

 

 

Opiekun dyscypliny: Olga Bociankiewicz (tel.: 784-059-165)

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 36terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K – cz.2

Komunikat 10 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*pdf) (*doc)

Regulamin techniczny - piłka ręczna K

 

 

Kalendarz

Zgłoszenia AMWL

26.02
Snowboard K i M (szczegóły zgłoszeń w komunikacie)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl
27.02
Bilard K i M (turniej indywidualny)
Zgłoszenia na: aleksandrarybak722@wp.pl
29.02
Ergometr wioślarski K i M (dys. 1000m - szczegóły zgłoszeń w komunikacie)
Zgłoszenia na: damianrudnicki@onet.pl
7.03
Wspinaczka sportowa K i M (na czas - szczegóły zgłoszeń w komunikacie)
Zgłoszenia na: sbauer@poczta.fm

Komunikaty AMWL

Komunikat 52 - wyniki zawodów w narciarstwie alpejskim K i M

Komunikat 50a - aktualizacja miejsca zawodów w narciarstwie alpejskim K i M

Komunikat 51a - aktualizacja terminu i miejsca zawodów w snowboardzie K i M NOWY KOMUNIKAT!

Komunikat 51 - terminarz zawodów w snowboardzie K i M

Komunikat 50 - terminarz zawodów w narciarstwie alpejskim K i M

Komunikat 49 - odwołanie zawodów w narciarstwie alpejskim i snowboardzie (stok Gminy Tomaszów Lubelski – „Biała Góra” w Justynówce)

Komunikat 48 - terminarz II rundy zawodów we wspinaczce sportowej K i M (kon. na czas)

Komunikat 47 - terminarz II rundy w ergometrze wioślarskim K i M (1000m)

Komunikat 46 - terminarz turnieju w bilarda K i M (Puchar AMWL)

Komunikat 45 - zmiana terminu zawodów w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Klasyfikacja AMWL

Facebook

TikTok

Instagram