Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2023/2024 w piłce nożnej mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (jeden mecz). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.
Grupa A:
Arena Lublin (BOISKO SZTUCZNE), ul. Stadionowa 1
1) LAW Dęblin – UM Lublin 3:1 (1:1)
LAW: Kubiński A., Najsarek K., Kasprzak T., Bąk S., Bąk I., Piotrowski K., Dankowski W., Kosylak M., Kajka K., Ziółkowski K., Bliźniuk B., Gogacz C., Burzyński J., Szydlik R., Kochanowski B., Mospinek M.
UM: Piasecki Ł., Świta M., Żukowski W., Remiasz P., Talarek K., Prusiński M., Burda B., Bara D., Lis T., Kiełbasa S., Piotrowski J., Wiński A., Błotniak M., Momot J., Bilski J., Popiołek I., Figura P., Sarosiek S.
Bramki: LAW - Piotrowski (1), Bliźniuk (1), Kosylak (1); UM - Piotrowski (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
2) UMCS Lublin – LAW Dęblin 5:2 (1:0)
UMCS: Ciesielczuk M., Wdowicz D., Gede O., Janiszek B., Mazur N., Rosiński K., Zdunek C., Sprawka K., Sypeń K., Cygan D., Kuśmierz D., Oreńczuk K., Wójcik J., Deneka I., Rogala A., Kwiatosz K., Szczodrak I., Miakhi R.
LAW: Kubiński A., Kasprzak T., Dankowski W., Ziółkowski K., Bąk S., Najsarek K., Piotrowski K., Bąk I., Bliźniuk B., Mospinek M., Kosylak M., Gogacz C., Szydlik R., Kochanowski B., Markowski M., Burzyński J., Sztobryn M.
Bramki: UMCS - Sypeń (2), Kuśmierz (1), Zdunek (1), Cygan (1); LAW - Szydlik (1), Bliźniuk (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
3) 24.04.2024 r. (środa) godz. 20:30 UM Lublin – UMCS Lublin
Tabela grupa A:
MSC | Uczelnia | Mecze | Bramki | Punkty |
1 | UMCS Lublin | 1 | 5:2 | 3 |
2 | LAW Dęblin | 2 | 5:6 | 3 |
3 | UM Lublin | 1 | 1:3 | 0 |
Grupa B:
Arena Lublin (BOISKO SZTUCZNE), ul. Stadionowa 1
1) UP Lublin – KUL Lublin 13:2 (7:0)
UP: Mirosław S., Łopuszyński M., Skorek K., Futa K., Adrianek B., Rak J., Wojtowicz M., Sienkiewicz B., Kutyła M., Drozd M., Sałamacha H., Murat M., Nowak S., Jaroszek M., Furman M., Mędrek P., Siwiec S., Osypiuk J.
KUL: Zielonka M., Snopek D., Tomaszewski F., Kwiatkowski A., Kylymniuk V., Korszla R., Jankowski T., Jachim A., Szczepek P., Ryba W., Ryba S.
Bramki: UP - Wojtowicz (2), Sienkiewicz (4), Sałamacha (1), Łopuszyński (1), Drozd (1), Murat (2), Siwiec (2); KUL - Jachim (1), Jankowski (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
2) PL Lublin – AWP Lublin 4:2 (3:0)
PL: Kałaska B., Misiurek M., Zbiciak P., Wawrzusiszyn J., Jankowski G., Bojanowski M., Polishuk O., Stankiewicz J., Hlushko N., Leszczyński A., Filozof P., Klekotsiuk I., Bujanowski T., Baran T., Dobrasiewicz S.
AWP: Domagalski K., Łobejko B., Wójcik O., Popiołek A., Drobik O., Kuciński D., Iwaniak H., Sułek P., Szczawiński D., Borowiak B., Giletycz H., Smotrov V.
Bramki: PL - Leszczyński (2), Filozof (2); AWP - Popiołek (1), Drobik (1)
Żółte kartki: Dobrasiewicz (PL); Borowiak (AWP)
Czerwone kartki: brak
3) UP Lublin – PL Lublin 2:3 (0:2)
UP: Mirosław S., Adrianek B., Skorek K., Futa K., Łopuszyński M., Wójtowicz M., Sałamacha H., Kutyła M., Sienkiewicz B., Rak J., Drozd M., Furman M., Siwiec S., Nowak S., Jaroszek M., Wojtiuk K., Leśniak K.
PL: Kałaska B., Gąska B., Misiurek M., Wawrzusiszyn J., Jankowski G., Leszczyński A., Wankiewicz J., Pytka-Wasil K., Stankiewicz J., Bojanowski M., Filozof P., Świderski M., Hlushko N., Polishuk O., Dobrasiewicz Sz.
Bramki: UP - Futa (2); PL - Wankiewicz (2), Leszczyński (1)
Żółte kartki: Futa (UP)
Czerwone kartki: brak
4) KUL Lublin – AWP Lublin 1:3 (1:2)
KUL: Dewerenda K., Zielonka M., Snopek D., Kylymniuk V., Korszla R., Jankowski T., Jachim A., Szczepek P., Ryba W., Ryba S., Młynarski B.
AWP: Panashe M., Borowiak B., Szczucki F., Drobik O., Popiołek A., Domagalski K., Sułek P., Smotrov V., Zamel M., Jarosz T., Szczawiński D.
Bramki: KUL - Zielonka (1); AWP - Sułek (1), Borowiak (1), Jarosz (1)
Żółte kartki: brak
Czerwone kartki: brak
5) 22.04.2024 r. (poniedziałek) godz. 14:30 PL Lublin – KUL Lublin
6) 22.04.2024 r. (poniedziałek) godz. 20:30 AWP Lublin – UP Lublin
Tabela grupa B:
MSC | Uczelnia | Mecze | Bramki | Punkty |
1 | PL Lublin | 2 | 7:4 | 6 |
2 | UP Lublin | 2 | 15:5 | 3 |
3 | AWP Lublin | 2 | 5:5 | 3 |
4 | KUL Lublin | 2 | 3:16 | 0 |
Półfinały:
29 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) - Arena Lublin
(BOISKO SZTUCZNE), ul. Stadionowa 1
godz. 14:30 Półfinał 1
godz. 20:30 Półfinał 2
Mecze o miejsca 1-4:
6-7 maja 2024 r. (poniedziałek-wtorek) godz. 20:30 - Politechnika Lubelska
(BOISKO NATURALNE), ul. Nadbystrzycka 36B
Opiekun dyscypliny: Piotr Rejmer (tel.: 794-563-794)
Do pobrania:
Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce nożnej M
Komunikat 70 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej M
Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*pdf) (*doc)
Regulamin techniczny - piłka nożna M