Piłka nożna Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2023/2024 w piłce nożnej kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (jeden mecz). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa (turniej finałowy).

 

Grupa A: 

1) UMCS Lublin – UM Lublin 7:0 (3:0) 
UMCS: Pokrywka W., Pielecha N., Pawlik A., Kazanecka M., Włodarczyk P., Krawczyk A., Dymowska Wiktoria, Dymowska Weronika, Sprawka W., Gąsiorowska J., Sobczyszczak W., Rostecka W., Szerszeń J. 
UM:
Popławska Z., Stąpor K., Kurtok N., Lalak E., Szyszka W., Szwed O., Tokarz K., Arciszewska W. 
Bramki:
UMCS - Włodarczyk (1), Pawlik (1), Gąsiorowska (1), Dymowska Wiktoria (1), Krawczyk (1), Kazanecka (1), Dymowska Weronika (1) 
Żółte kartki: brak 
Czerwone kartki: brak 

2) LAW Dęblin – PL Lublin 3:0 walkower

3) UMCS Lublin – LAW Dęblin 22:1 (11:0) 
UMCS: Pokrywka W., Pielecha N., Kazanecka M., Pawlik A., Franaszczyk K., Krawczyk A., Dymowska Wiktoria, Sprawka W., Kozachuk K., Żróbek B., Gąsiorowska J., Osińska M., Rostecka W.
LAW: Prokopowicz A., Nosowska N., Malec K., Malec N., Frączek M., Enerlich Z., Oleś W., Kiełbasa M., Wójcik W., Gromada M., Mazurek K., Majerek W.
Bramki: UMCS - Krawczyk (4), Kazanecka (3), Gąsiorowska (1), Dymowska Wiktoria (5), Osińska (3), Pielecha (1), Żróbek (1), Rostecka (1), Franaszczyk (2), Pawlik (1); LAW - Nosowska (1)
Żółte kartki: brak 
Czerwone kartki: brak 

4) UM Lublin – PL Lublin 3:0 walkower

5) PL Lublin – UMCS Lublin 0:3 walkower

6) LAW Dęblin - UM Lublin 0:3 (0:2)

Tabela grupa A:

MSC Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1 UMCS Lublin 3 32:1 9
2 UM Lublin 2 3:7 3
3 LAW Dęblin 2 4:22 3
4 PL Lublin / * 3 0:9 0

* - PL Lublin wycofała się w trakcie rozgrywek

 

Grupa B: 

1) KUL Lublin – UP Lublin 3:3 (1:1) 
KUL: Ćwiklińska B., Czerw A., Fluder G., Sulisz M., Szewczyk K., Frąckiewicz L., Kołodziejska A., Dybko J., Łukasik M., Król D. 
UP: Bociankiewicz O., Skowronek M., Pilarska L., Kobylarz W., Stachura N., Kostjan M., Czarkowska G., Nowacka P., Kwasek J., Malara W. 
Bramki: KUL - Fluder (1), Czerw (1), Sulisz (1); UP - Pilarczyk (1), Malara (1), Ćwiklińska (samobój) 
Żółte kartki: brak 
Czerwone kartki: brak 

2) AWP Lublin – KUL Lublin 3:0 (2:0) 
AWP: 
Omelianowicz A., Wójcik J., Radzimowska N., Wolska N., Litwińczuk J., Mazurek A., Świder M. 
KUL: Zaparta E., Fluder G., Sulisz M., Szewczyk K., Frąckiewicz L., Dybko J., Długosz A., Król D., Kołodziejska A., Blicharz K. 
Bramki: AWP - Litwińczuk (1), Wójcik (1), Omelianowicz (1) 
Żółte kartki: Król (KUL) 
Czerwone kartki: brak 

3) UP Lublin – AWP Lublin 0:3 walkower

Tabela grupa B: 

MSC Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1 AWP Lublin 2 6:0 6
2 UP Lublin / ** 2 3:6 1
2 KUL Lublin / ** 2 3:6 1

** - rozstrzygnie konkurs rzutów karnych (27.05.2024 r. godz. 20:00 - Orlik SP6 Lublin, ul. Czwartaków 11)

 

 

Półfinały i mecze o miejsca 1-4 
9 czerwiec 2024 r. (niedziela), Orlik Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36B) 
godz. 15:30 A1 – B2 (Półfinał 1) 
godz. 16:30 B1 – A2 (Półfinał 2) 
godz. 17:45 Mecz o 3. miejsce
godz. 18:45 Mecz o 1. miejsce

 

 

Opiekun dyscypliny: Piotr Rejmer (tel.: 794-563-794)

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce nożnej K

Komunikat 93a - terminarz rozgrywek w piłce nożnej K (UP-KUL)

Komunikat 93 - terminarz rozgrywek w piłce nożnej K

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*pdf) (*doc)

Regulamin techniczny - piłka nożna K

 

 

Kalendarz

Zgłoszenia AMWL

29.05
Żeglarstwo K i M
Zgłoszenia na: marcin.borowiec94@gmail.com
6.06
Koszykówka 3x3 K i M (szczegóły w komunikacie)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 108 - wyniki zawodów w siatkówce plażowej K i M

Komunikat 107 - wyniki II rundy turnieju drużynowego w brydżu sportowym K i M

Komunikat 106 wyniki zawodów w kolarstwie górskim K i M

Komunikat 105 - wyniki rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat 104 - terminarz zawodów w koszykówce 3x3 K i M

Komunikat 103 - terminarz regat żeglarskich K i M

Komunikat 102 - wyniki zawodów w lekkiej atletyce K i M

Komunikat 101 - wyniki rozgrywek w piłce nożnej M

Komunikat 100 - terminarz II rundy turnieju drużynowego w brydżu sportowym K i M

Komunikat 99 - terminarz fazy pucharowej (cz.2) rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

Facebook

TikTok

Instagram